Průvodce Sales Funnel systémem
(jak udělat z webu automat na peníze)

Mnoho podnikatelů určitě zajímá, jak by bylo možné převést jejich podnikání na internet. Bojí se jít do neznáma, protože zatím nenašli nějaký celkový přehled toho, jak by mohli postupovat. Tuší, že dnes už nestačí mít běžnou prezentaci, která jen seznamuje s tím, co vše dělají a nabízejí svým zákazníkům. Chtěli by začít na internetu opravdu aktivně podnikat. Chtěli by mít na webu prodejní systém, který bude prodávat za ně v automatizovaném režimu. Průvodce Sales Funnel systémem vám představí takový automat a peníze. Pokud budete mít vše správně nastavené, bude jen stačit přivést na web nové zájemce, o následující prodej se následně postará automat.

Průvodce Sales Funnel systémem (Jak udělat z webu automat na peníze)

Co průvodce Sales Funnel systém obsahuje?

Průvodce je v současné době v přípravě. Berte proto jeho dále uvedený obsah jen jako orientační. Vše se může změnit. Další informace budou uvedeny později. Čím více lidí si jej takto vyžádá, tím dříve se k jeho dokončení dokopu. Navíc, máte možnost ovlivnit obsah průvodce. Uvítám proto, pokud mi napíšete dole v komentářích vaše návrhy a připomínky, na co bych neměl v průvodci zapomenout. Rozhodně bude zajímavější tvořit obsah průvodce, kde budu mít možnost reagovat na požadavky čtenářů. Sám můžu pokládat některé skutečnosti za samozřejmé, pro mnohé další to může být naopak neznámé. Napište, co vás zajímá, na co hledáte odpověď. Pro inspiraci nabízím dále předběžný obsah průvodce. Ten se může samozřejmě ještě zásadně změnit.

Část 1 - Jak začít (cesta)

  • ??? 🙂 
  • ??? 🙂 

Část 2 - Jak výt vidět (vstup)

  • ??? 🙂 
  • ??? 🙂 

Část 3 - Jak zaujmout (návnada)

  • ??? 🙂 
  • ??? 🙂 

Část 4 - Jak přesvědčit (zpracování)

  • ??? 🙂 
  • ??? 🙂 

Část 5 - Jak prodat (zisk)

  • ??? 🙂 
  • ??? 🙂 

Jak je možné Průvodce Sales Funnel systémem získat?

Pokud vás téma průvodce zaujalo, zadejte ve formuláři svůj e-mail. Až bude vše hotovo, rád vám ho (po dokončení!) na zadaný e-mail pošlu. Mezitím budete zařazeni do skupiny čtenářů mých webů, které zajímá podnikání na internetu. Mohou Vám proto být občas a nepravidelně zaslány tipy, jak zřídit a provozovat automatizovaný prodejní web.

Chápu, že někdo nechce svůj e-mail zadat. Snad proto, že se bojí následného masívního spamu. Je pravda, že těmto zájemcům o mého průvodce následně občas pošlu další e-mail s tím, co nového mám pro ně k dispozici, co by mohlo průvodce vhodně doplnit. Předpokládám, že by to nemělo nikomu vadit. Budou to vždy jen informace, které se týkají podnikání na internetu. Informace, které vám ukáží další možnosti online podnikání. V každém e-mailu je přitom možné se okamžitě odhlásit z odesílání dalších e-mailů. Rozhodně se za vás na to nebudu zlobit, pokud se odhlásíte. Nerad bych vás otravoval něčím, co vás nezajímá.

Jaký je další krok?

Zaujalo vás téma průvodce? Pokud ano, zadejte do formuláře e-mail, na který vám ho mám (po dokončení!) poslat. Pokud ne, podívejte se na další průvodce, mám jich ke stažení více. Každý probírá jinou tématiku, každý vám dá jiné znalosti o podnikání na internetu.

Jaký je váš názor, co si o tom myslíte?

Stáhli jste si některého mého průvodce? Našli jste v něm pro vás nové a užitečné informace? Průvodce jsem psal s cílem seznámit zájemce s danou problematikou. Upozornit je na důležité skutečnosti a varovat je před zbytečnostmi. Protože má každý z vás jiné znalosti a požadavky, nebylo to snadné. Uvítám, pokud mi v komentáři dole pod textem napíšete, co vás v průvodci nejvíce zaujalo. Budu také rád za názor, na co jsem zapomněl, nebo co nebylo dostatečně vysvětleno. Vaše názory pomohou zkvalitnit další informace o podnikání na internetu, které pro vás připravuji.

Opt In Image
POKUD CHCETE VĚDĚT VÍCE, ... 🙂

Pokud chcete udělat ze svého webu automat na peníze, (PŘIPRAVUJI) pro vás Průvodce Sales Funnel systémem. Pokud zadáte svůj e-mail, po dokončení vám ho na něj pošlu. Podrobné informace ZDE! Zadejte svůj e-mail a klikněte na tlačítko ANO, to mě zajímá. Průvodce Vám bude PO DOKONČENÍ doručen zdarma. Současně budete ihned zařazeni do skupiny čtenářů mých webů, které zajímá podnikání na internetu. Mohou Vám proto být občas zaslány tipy, jak se dá zřídit a provozovat automatizovaný prodejní web (lze se kdykoliv odhlásit).

Napsat komentář